Home » 2015

Yearly Archives: 2015

Oblicza kampanii prezydenckiej. Powyborcze reminiscencje

Cykl: Obserwatorium Polityki. II Seminarium Naukowe Oblicza kampanii prezydenckiej. Powyborcze reminiscencje Szczecin, 18 czerwca 2015 (miejsce: Sala Rady Instytutu Politologii i Europeistyki nr 006 ul. Krakowska 71-79, Szczecin)

read more

25 lat samorządu z perspektywy Szczecina. Doświadczenia i wyzwania

W dniu 26 maja 2015 r. Instytutu Politologii i Europeistyki we współpracy z Polskim Towarzystwem Nauk Politycznych Oddział Szczecin i innymi partnerami organizuje konferencję naukowa  „25 lat samorządu z perspektywy Szczecina. Doświadczenia i wyzwania.”

read more

Seminarium na temat kampanii prezydenckiej 2015

Zarząd PTNP Oddział Szczecin ma zaszczyt zaprosić na drugie seminarium naukowe w ramach cyklu OBSERWATORIUM POLITYKI. Seminarium naukowe zatytułowane „Oblicza kampanii prezydenckiej. Powyborcze reminiscencje” odbędzie się  18 czerwca 2015 roku o godz. 14.00 w sali 006.

read more

Termin zgłaszania paneli na III Kongres Politologii

Przypominamy, że tylko do 27 lutego 2015 roku można zgłaszać panele dyskusyjne na III Kongres Politologii. Możliwość zgłoszenia panelu dyskusyjnego posiadają samodzielni i niesamodzielni pracownicy nauki. Panel dyskusyjny nie może zostać zgłoszony przez doktorantów lub studentów. Panel dyskusyjny musi liczyć przynajmniej 5 uczestników z co najmniej 3 różnych ośrodków naukowo-dydaktycznych lub badawczych. Możliwe jest zgłoszenie paneli dyskusyjnych zamkniętych i otwartych.

read more

Składki członkowskie 2015

Przypominamy, że składkę członkowską PTNP należy opłacić do 31 marca 2015 Potwierdzenie proszę przesłać na adres mailowy skarbnik PTNP Szczecin, bądź zostawić na półce w sekretariacie.

read more